Trešdiena, 2018. gada 17. janvāris

Meklis

Statistika

Tava IP: 54.234.45.10
Tagad portālu čolē: 1

 

HOROSKOPI

2009.gada - Vērša gada horoskops

2009. gads ir Vērša gads, un tas iestāsies 2009. gada 25. janvāra vakarā.

Vērsis vieš uzticību: solīds, pacietīgs, maigs, viņš bez grūtībām iekaro cilvēku sirdis. Vērši ir apdāvināti ar zinošu, oriģinālu prātu un vispār noslieci uz prātošanu.

Vērši ir mājās sēdētāji, un viņiem nereti patīk laiku pavadīt vienatnē, iedziļinoties savu fantāziju pasaulē.

Parasti mierīgs un ironisks, bet, ja viņam iešaujas prātā kāda uzmācīga ideja, Vērsis zaudē pašsavaldīšanos. Viņš ir ideju fanātiķis, šovinists un, aizstāvot savu taisnību, kļūst ass, nepielabināms un pat agresīvs. Vērsis ir spītīgs dzīvnieks un paliks pie sava, neieredzot tos, kas traucē īstenot viņa plānus un idejas.

Vērši izceļas ar savu humora izjūtu un neizsmeļamo daiļrunības talantu, bet šo talantu viņi izmanto tikai retos gadījumos.

Mīlestībā Vērši var būt maigi, uzticīgi, padevīgi un dažreiz pat ugunīgi, dedzīgi, bet romantika viņiem ir sveša, tā viņiem uzdzen skumjas un garlaicību.

Ietiepīgie, dogmatiskie un konservatīvie Vērši necieš jaunievedumus un pārmaiņas. Cilvēki, kas dzimuši Vērša gadā, aktīvi protestē pret mūsdienu mākslu, džezu, garmatainiem jauniešiem, emancipētām sievietēm un visu netradicionālo.

Vērsis vaiga sviedros cīnīsies un strādās, lai nodrošinātu labu materiālo stāvokli savai ģimenei. Karjeras un materiālās labklājības jēgu Vērsis redz ģimenes pavarda veidošanā, mājīgumā un radinieku nodrošināšanā, ne pavisam ne sabiedrības atzīšanā un savās egoistiskajās ambīcijās.

Piemērotākie Vēršu partneri — Gaiļi, Čūskas un Žurkas.

Vērši nespēj sadzīvot ar Pērtiķiem, Kazām un Tīģeriem.

Kā izvērsīsies gads katrai horoskopu zīmei?

Auns: Veiksmīgs un daudzpusīgs gads. Izdosies dažādi ar ārzemēm saistīti projekti. Ieteicams apgūt svešvalodas, veidot sadarbību ar cittautiešiem. Kaut arī nevarēsiet sūdzēties par naudas trūkumu, tomēr liela izšķērdība nebūtu vēlama. Iespējams, nespēsiet atturēties no dažādu greznu priekšmetu iegādes, kā arī izklaidēm. Paplašināsies kontaktu loks, daudz laika pavadīsiet kopā ar domubiedriem. Šā gada laikā paziņu kļūs arvien vairāk, bet laika — mazāk. Līdz ar to ieteicams nopietni apdomāt, ar kuriem cilvēkiem vēlaties vai arī ir nepieciešams uzturēt sakarus. Auni, kuri vēl nav atraduši savu otru pusīti, iespējams, sastaps savu vienīgo un vīs ģimenes ligzdiņu. Labs laiks, lai sakārtotu privāto dzīvi. Varat iegādāties mājokli vai labiekārtot jau esošo. Enerģijas šajā gadā pietiks, un domājams, ka par veselības jautājumiem nevajadzēs sūdzēties.

Vērsis: Gadu sāksiet aktīvi. Jau janvārī, februārī pastāv labas iespējas nopelnīt. Šis laiks piemērots jaunu projektu sākšanai. Kopsummā labvēlīgs laiks, veiksies ne tikai naudas, bet arī privātās lietās. Pavasara mēneši piemēroti atpūtai, izklaidei un ceļojumiem kopā ar mīļoto cilvēku. Var gadīties, ka sāksiet kaislīgu romānu. Uzlabosies attiecības ar draugiem un radiniekiem, pateicoties jūsu spējai iejusties citu ādā. Jūlijā vēlams pievērst uzmanību biznesa jautājumu kārtošanai. Varat slēgt darījumus, piesaistīt investorus saviem plāniem. Augusts un septembra sākums piemērotāks atvaļinājumam. Savukārt no oktobra ieteicams aktīvi iesaistīties darba lietās. Labs laiks mācību sākšanai. Veiksies Vēršiem pedagogiem. Gada nogalē aktīva darbošanās mīsies ar patīkamu atpūtu, tādējādi jutīsieties gandarīts.

Dvīņi: Dvīņiem gads iesāksies negaidīti nopietni. Centīsieties risināt svarīgus jautājumus, būsiet pilns atbildības, un uz jums varēs paļauties. Darba jomā līdz pat gada vidum sevišķas problēmas nav gaidāmas, tieši pretēji — jums veiksies. Aktīvi darbosies fantāzija, labi sadarbosieties ar kolēģiem, paplašināsiet savu redzesloku. Iespējams, maz laika atliks privātajai dzīvei, tāpēc vismaz vasaras mēnešos ieteicams pievērsties mājas jomai. Ideāls gads, lai atrastu sev piemērotu mīlas partneri. Savukārt precētajiem Dvīņiem uzlabosies attiecības ar laulāto. Jūnijā varat doties kopīgā ceļojumā. Augusta nogalē ar pilnu sparu atgriezīsieties darbā. Gūsiet panākumus profesionālajā plānā. Iespējams, uzlabosies finansiālais stāvoklis un darba apstākļi. Decembrī ieteicams nopietni attiekties pret savu veselības stāvokli, pastāv labas iespējas tikt galā ar hroniskām kaitēm.

Vēzis: Kaut arī kopumā labs gads, tomēr ieteicams turēt acis un ausis vaļā, lai izvairītos no iespējamiem zemūdens akmeņiem. Var gadīties, ka būs vieglāk darboties vienatnē nekā kolektīvā. Ieteicams izvairīties no iesaistīšanās tiesu procesos, kā arī centieties nekomandēt savus tuviniekus. Darbā gaidāmas pozitīvas pārmaiņas, tādas kā paaugstinājums, algas pielikums. Var būt arī veiksmīga darba maiņa. Tiem, kam pieder privātais bizness, izdosies paplašināt sadarbības partneru loku. Dariet visu no sirds, nemēriet visu tikai naudas izteiksmē! Jūsu ceļi šogad krustosies ar dažādiem interesantiem cilvēkiem, kas mainīs jūsu pasaules uzskatus. No maija līdz jūlija vidum ieteicams vairāk atpūsties, nepārtērējiet savu enerģiju. Gada baigās lielu uzmanību pievērsīsiet veselīgam dzīvesveidam. Kāds sāks diētu, cits — sportot.

Lauva: Gada pirmā puse veiksmīgāka, kad arī ieteicams plānot galvenos pasākumus jebkurā jomā. Šogad, lai kaut ko sasniegtu, vajadzēs arī kārtīgi pastrādāt, maz kas kritīs no gaisa. Martā, aprīlī iespējamas lielas pārmaiņas, visticamāk, privātajā dzīvē. Varat iegādāties dzīvokli, māju vai veikt kādus uzlabojumus jau esošajā miteklī. Daži Lauvas tieši pavasarī nolems rīkot kāzas vai vienkārši sāks kopdzīvi ar mīļoto cilvēku. Kaut arī iztērēsiet ne mazumu naudas, tomēr nebaidieties — vasaras mēnešos pastāv visas iespējas atkal atjaunot savus resursus. No septembra līdz pat gada beigām pastāv labas karjeras izaugsmes iespējas, ja vien liksiet lietā savu profesionalitāti. Oktobrī atkal aktualizēsies mīlas, romantikas tēma, tomēr tas netraucēs, tieši pretēji — spārnos jauniem darbiem, idejām. Decembrī būsiet viesmīlīgs, bieži uzņemsiet savā namā ciemiņus.

Jaunava: Gada sākumā pārāk viegli neklāsies, bet galvenokārt tāpēc, ka pats uzņemsieties rūpes gan par sevi, gan citiem cilvēkiem, kaut arī neviens jums to īpaši nelūgs darīt. Bieži aizdomāsieties par savu sūtību uz šīs zemes, par to, cik pareizi dzīvojat un ko vajadzētu mainīt. No marta situācija uzlabosies, privātās problēmas atvirzīsies otrajā plāna un jūs atkal būsiet gatavs aktīvai darbībai. Izdevīgs brīdis, lai paplašinātu kontaktus vai darbības sfēru. Būsiet samērā emocionāli noskaņots, viegli uzbudināms. Iespējams, mazāk laika atliks mājas dzīvei, tomēr tuvinieki būs saprotoši. Vasaras mēnešos esiet piesardzīgs, kārtojot finanšu un juridiskās lietas, kaut gan tai pašā laikā naudas stāvoklis uzlabosies. No augusta līdz pat gada beigām labs laiks, lai mainītu darbavietu, mācītos un veidotu dažādus kontaktus.

Svari: Gada sākumā iespējami liktenīgi notikumi, kas var būt gan patīkami, gan ne pārāk. Jūsu dzīvē sāksies jauns posms, līdz ar to svarīgi, kāds pamats ielikts iepriekšējā gadā. Iespējams, būs daudz jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem un nekas cits neatliks kā pieņemt lēmumus vienam pašam. Februārī būsiet iejūtīgs pret tuviniekiem, daudz laika pavadīsiet kopā. Pavasara mēnesis sola finansiālu izaugsmi, tomēr jūs nevienu brīdi nedrīkstat atslābināt uzmanību. Varat cerēt uz sponsoru atbalstu, pastāv labākas iespējas ņemt vai atdot kredītus. Veiksmīgs gads mīlas jomā, tomēr pārāk netiecieties pēc jaunām attiecībām, labāk pilnveidojiet esošās. Sevišķi veiksmīgi mēneši šogad varētu būt septembris un oktobris, jo tuvāk dzimšanas dienai, jo vairāk smaidīs veiksme. Gada nogale mierīga.

Skorpions: Gada sākumā pievērsīsieties materiālā stāvokļa uzlabošanai, karjeras veidošanai. Atkarībā no vecuma, iegūtās izglītības centīsieties iekarot savu vietu darba tirgū. Pastāv labas iespējas nopelnīt, iegūt papildu darbu. Sevišķi veiksmīgs laiks radošo profesiju pārstāvjiem. Svarīgi, kā veidosies jūsu attiecības ar tuviniekiem. Iespējams, kāds no viņiem var veicināt jūsu izaugsmi. Kā jau parasti, aizrausieties ar filozofiskiem jautājumiem, meklēsiet iespējas mācīties attiecīgajā jomā. Maijs un jūnijs — divi veiksmīgākie mēneši biznesa ziņā. Oktobrī, iespējams, apsvērsiet iespēju doties mācīties vai strādāt uz citu valsti. Labs laiks, lai apgūtu svešvalodas, veidotu kontaktus ar ārzemniekiem. Gada nogalē daži Skorpioni nolems sākt privātu biznesu. Neapsoliet vairāk, kā reāli spējat paveikt.

Strēlnieks: Gada sākums piemērots kontaktu veidošanai gan privātajā dzīvē, gan biznesā. Nebūs nekāds brīnums, ja sāksiet kaislīgu mīlas romānu. Iespējams, daudz laika pavadīsiet aiz mūsu valsts robežām, īpaši, ja mīļotais cilvēks būs ārzemnieks. Arī visādi citādi labs gads, lai daudz ceļotu, gūtu jaunus iespaidus. Pastāv labas iespējas realizēt senas ieceres, ļaujiet saviem sapņiem ieraudzīt dienas gaismu! Priekšniecība augstu novērtēs jūsu centienus, piedāvās jaunas izaugsmes iespējas. Uzmanīgam jābūt laika posmā no februāra līdz martam, kad pastāv lielākas iespējas kļūdīties, ieslīgt dažādās pārmērībās un fantāzijās, kas nesekmēs jūsu karjeru. Rudenī pievērsiet uzmanību juridiskiem jautājumiem. Sastapsieties ar konkurentu darbību, tomēr jūsu spējas būs augstākā līmenī. Decembrī pārāk neriskējiet, ja negribat nākamo gadu sākt ar zaudējumiem.

Mežāzis: Jūs gaida panākumi profesionālajā un sociālajā plānā. Šajā gadā pastāv labas iespējas uzlabot finanšu stāvokli, sakārtot privāto dzīvi, ja vien ievērosiet likumus un morāles principus. Darba maiņa nav vēlama, labāk stabilizējiet iegūto stāvokli. Laika posmā no janvāra līdz martam ieteicams uzmanīgi apieties ar naudas līdzekļiem, nav vēlami lieli pirkumi. Savukārt aprīlis atkal atnesīs veiksmi, jaunas iespējas. Pavasaris iezīmēsies ar jaunām vēsmām romantiskajā jomā, nebaidieties ļaut savām jūtām vaļu! Gada otrā puse vairāk saistīsies ar mājas lietu kārtošanu, pievērsiet uzmanību bērnu dienas gaitām, neļaujieties emocijām, strīdoties ar mīļoto cilvēku. Atvaļinājumā ieteicams doties uz jau zināmu, pārbaudītu vietu, lai nebūtu jāviļas. Neesiet pārāk prasīgs pret partneriem, vairāk analizējiet pats sevi.

Ūdensvīrs: Teicams gads, lai tiektos pēc stabilitātes jebkurā dzīves jomā. Darba ziņā liela nozīme būs iepriekš gūtai informācijai un jūsu profesionalitātei. Piemērots brīdis, lai iegūtu jaunas zināšanas, daudz lasītu un paplašinātu redzesloku ceļojot. Pārāk neuzticieties citiem cilvēkiem, jo kāds var jūs apmānīt, sagādāt sirdēstus. Gada pirmajos mēnešos palielināsies naudas apjoms. Labs laiks arī laulības noslēgšanai. Sievietes, iespējams, gribēs uzņemties māmiņas lomu. Līdz pat pavasarim varat iesaistīties dažādās interešu grupās, apgūt ezotēriskas zinības. Pavasarī vēlama atpūta, ceļojumi, jaunu plānu kalšana nākotnei. Rudens mēnešos pievērsīsieties finanšu jautājumu risināšanai, varat atļauties kādu lielāku pirkumu. Gada nogalē aktuālas kļūs mīlas lietas, iespējams, aizrausieties ar vairākiem partneriem, kas tālāk radīs sarežģījumus.

Zivis: Gads nebūs pārāk viegls, toties veiksmīgs. Beidzot izdosies realizēt senas ieceres, darbosieties samērā lietišķi. Viegli iegūsiet sekotājus, domubiedrus. Kaut arī ne vienmēr veiksies gludi, tomēr labā veselība un enerģētiskais potenciāls ļaus sasniegt jaunas virsotnes. Laika posms no marta līdz augustam piemērots dzīvesvietas maiņai, mājokļa iegādei vai labiekārtošanai. Iespējams, kāda Zivtiņa nolems pārcelties uz ārzemēm. Maijā varat cerēt uz negaidītiem ienākumiem mantojuma vai algas pielikuma veidā. Tāpat iespējams, pakāpsieties pa karjeras kāpnēm. Tie, kam ir bērni, darīs pareizi, ja vairāk laika pavadīs kopā ar viņiem, izzinot atvasīšu problēmas un cenšoties tās kopīgiem spēkiem atrisināt. Decembrī veiksies visās lietās, kam vien ķersieties klāt. Tikai neslinkojiet!


Raksta autors Horoskopu pasaule

Raksts aizgūts no Apollo

2008.gada 30. decembris

Sadaļa: HOROSKOPI
Ievietoja: Māris / 2010.01.02 09:52
Komentari
 • Thanks Trish! I love the idea of having the sttednus design their own thank you note ~ very personal touch. I'm sure so much of your guidance will be taken by these teens that you work with, and they will carry these lessons and memories of you throughout their lives. I can just hear the complaining; their teens, right? Luckily that phase will vanish in due time. Wouldn't surprise me at all, if you were to receive a thank you from several of them, once they grow up and have families of their own. You have a very positive impact on those around you.
  Dilan / 2012.10.22 11:35
 • hrHE83 virdfotyfmaq
  cwixumdajgz / 2012.10.22 20:49
 • fre e car insurance quotes kuy ca r insurance quotes ytm
  Daisy / 2012.11.06 20:20
 • a ccutane >:] viagra for woman 634494
  Gerri / 2012.11.16 18:49
 • a ccutane 8))) pro pecia zxs
  Coralyn / 2012.11.20 22:50
 • On December 3, the real-name authentication coach outlet online of users, "Zhou Lu Po" microblogging above news broke, causing users concern. Yesterday, "Zhou Lu Po said cheap coach purses in an interview three months ago, he found Lanzhou Mayor Yuan Zhanting the habit of wearing a watch.  Earlier, in an interview with the coach factory outlet Oriental Morning Post, "Zhou Lu Po" explained Select photos published online, is due to the Lanzhou people Zhaomei Fu Beijing spies after a labor camp, Lanzhou official handling of the event to make it angry.  Yesterday, "Zhou Lu Po also said he has consulted a number of professional website and professionals, Yuan Zhanting worn worth about 150,000 diamond Omega, Vacheron coach purses outlet Constantin, worth about 200,000 identified after comparison. In addition to this, such as Rolex, radar watches. However, the well-known friends spent a total coach factory lost golden cudgel coach outlet online "questioned. He said that he coach factory outlet online had seen "Zhou Lu Po" paste Yuan Zhanting wear watches picture coach outlet store identification is more difficult due to the lower coach factory online part of the photo resolution,. One of the two high-resolution images, a suspected Omega Constellation series, the market capitalization of about $ 50,000. Suspected another table Longines brand, market capitalization of about 20,000 yuan. He identified unissued value of more than a dozen, two hundred coach outlet online thousand watches  Yesterday morning, the Gansu Daily website said in a news release, the Provincial Commission for Discipline Inspection in verifying. In coach outlet online this regard, the Gansu Provincial Commission for Discipline Inspection, the CPC Gansu Provincial Committee Propaganda Department confirmed The Gansu Provincial Commission for Discipline Inspection has indeed involved in the investigation of the incident, other details are not clear. Yuan Zhanting my reporter failed to contact

  coach outlet online / 2012.12.07 05:59

Mani sauc:

Komentars:

Apstiprinājuma kods:
Apstiprinājuma koda bilde

Var izmantot <b><i><a><ul><li><p><hr> HTML tagusIeeja savējiem

Lietotājs:

Parole:

Ienākt | Kļūt par savējo!

Šodien uzsauc!

Vārda dienas svin:
Tenis, Dravis

Dzimšanas dienas svin:
 • pakalnins (38)
 • Māra13 (57)

Citi notikumi: