Trešdiena, 2018. gada 21. februāris

Meklis

Statistika

Tava IP: 54.226.55.151
Tagad portālu čolē: 1

 

KRĪTIŅA ZIŅU LENTA

Atkal talantīgs

Paceliet savas pēcpuses un pielieciet pie paduses, ja kāds bez manis ir spējis dabūt 10 balles pie eL Kavaljē kundzes (Budžets un finanses)!!

Šodien (vakar) biju aizkāpis līdz viņas kabinetam (232.(ir liecinieki)), tīri improvizējot par deviņiem latiem uzrāvu testiņu, kurā iepriekš biju saņēmis 3 balles!! Nu un rezultāts uz acs - 10. Paldies pasniedzējai, kaut gan viņa teica, ka pats vien esot nopelnījis!! Ā un vēl paldies par struktūrfondiem - labās dvēseles sapratīs!!

Žēl, ka nav skanera, bet pierādījumi ir LUISā!! (vērsties individuāli)

Šo skaisto pasākumu apbēdina tas, ka ar maģistru vis tik saldi neiet, - bet droši vien, ka kādu kārtīgu latvieti šāda ziņa tikai priecē:)))

Un tomēr cerība paliek!! Runājot TTra vārdiem: "Varbūt šis ir mūsu pēdējais izlaidums, tāpēc jācenšas!!"

Vēl dažas piebildes - Cirkulītim (Astras Cīrules jaunā iesauka) kā redzams šodien jubilejums, nu tad gratulējam un pieprasam polšu!!

Vēl tāds svarīgs sīkums, ka kaut kad maijā jāāizbrauc pie Māra murkšķi apskatīt - esot modušies (sarunājam, ka arī nesekmīgie studenti tiek ņemt līdz)!!

Un vēl bija vismaz viena vieta, kas jāapmeklē, bet par to droši vien labāk zinās Lutriņu un citu pagastu pazinēja Zane!!

Nu vobšem nobeidzam, ko var nobeigt un sarosamies (atsaucoties uz Kaspara ierosmi)!! Drosmi jums, bakal... tas ir, Māsteri!!

Sadaļa: KRĪTIŅA ZIŅU LENTA
Ievietoja: Agris / 2006.04.19 01:46
Komentari
 • Izrādās, ka ne vien Cirkulītim, bet arī Vēsmai un Fanijai šodien ir svētki!! Ja nemaldos, tad atnetātu pret Ļeņinu savulaik mēģināja izdarīt sieviete vārdā Fanija!! Viņai tas beidzās sliktāk nekā tautas vadonim!! Nu vobšem aizdirsos vēlā naksts stundā, būtu labāk māsteru čubinājis, bet nē!! Nu viss!!
  Krītiņš / 2006.04.19 01:50
 • Lai arī esmu letiņš, tomēr mani kaut kā skaudības vietā parādījās prieks par Krītiņa panākumu pie Kavales! Sen jau zināju, ka Krītiņš slēpj savus talantus uz vēlāku dzīves posmu. Nu tad beidzot, alelūja! Viss notiek, tiek iekarotas sieviešu sirdis ar zināšanām nevis caur iekšām un ārišķībām. Tagad uz brīdi iedomājos, ka starp mums ne tikai Krītiņš ir slēpis talanta iedīgļus, bet arī Ervins tos nebija devis atklātībai. Tā, šodien, skatos LNT DEGPUNKTU un gaidu mums visiem zināmo balsi vai arī vismaz vienu rindu raidījuma titros..., te pēkšņi mani uzrunā kaut kur redzēts jauneklis. Kas tas tāds? Iešaujas prātā pirmā doma... kaut kur redzēts un dzirdēts... tas tak mūsu pazudušais Ervins prezentē savu jauno raidījumu. Atliek vien secināt, ka LNT talantus ir atkodusi ātrāk nekā Latvijas Universitāte un daži blakus sēdošie kursa biedri. Un te nu gan nav nekāda skaudība ne latviešu, ne ebreju, jāpriecājas, ka mūsu kurss ir īsta talantu aģentūra. Pie visa šī garā komentāra, gribētos vēl cerēt, ka arī manī mīt vēl kāds slēpts talants, kas piespiestu nokārtot mazo parādu pie Bikses kundzes...
  Tetrix / 2006.04.19 02:13
 • Vai ir kaut kādas lietas dzīvē, kurās Tev neveicas, Krītiņ? Vai vismaz rezultāts nav uz acs?
  Fanija / 2006.04.19 16:08
 • Krītiņ, Tu esi baigais veiksminieks, par Kavali apsveicu nosirds. Bet vienu fondu es tomēr aizmirsu. Un kā ar Lilitu? Šodien viņai bija ļoti labs garastāvoklis
  Aelita / 2006.04.19 21:32
 • Nedzen kreņķi, Māri, galvenais ir iegādāties pareizā izmēra puķu pušķi, pat tādai sievietei kā Veronikai,maigo putnu treļļu pamodinātai, pavasaris noteikti ir atstājis pēdas....galvenais nenovelc līdz laikam, kad lapas izplaukušas, tas jau vairs nav stilā.
  Ligucis / 2006.04.20 15:32
 • Man trūkst vārdu. Kur ir mani vārdi? FM un VK var atpūsties.
  jūlijs matos / 2006.04.23 07:08
 • man nav ko teikt,tapeec bez komentaariem:)))
  Boriss / 2006.06.16 00:42
 • Maari,es kapitaali izgaazos tavaa paarbaudes testaa:((
  Boriss / 2006.06.16 01:35
 • Par kādu pārbaudes testu tagad ir runa? :)
  Tetrix / 2006.06.16 06:13

Mani sauc:

Komentars:

Apstiprinājuma kods:
Apstiprinājuma koda bilde

Var izmantot <b><i><a><ul><li><p><hr> HTML tagusIeeja savējiem

Lietotājs:

Parole:

Ienākt | Kļūt par savējo!

Šodien uzsauc!

Vārda dienas svin:
Eleonora, Ariadne

Dzimšanas dienas svin:
 • Roze (40)
 • līdakaste (42)

Citi notikumi: