Trešdiena, 2018. gada 21. februāris

Meklis

Statistika

Tava IP: 54.226.55.151
Tagad portālu čolē: 1

 

PIGORI

Studentu ieteikumi, lai sekmīgi pabeigtu augstskolu

• Lekcijas laikā tīriet zobus. Šīs procedūras laikā paceliet roku, it kā jums būtu jautājums. Centieties uzdot jautājumu, nepārtraucot zobu tīrīšanu. Uz visām pusēm šķaidiet zobu pastu. Ja profesors sāk protestēt, sāciet skaļi izklāstīt pareizas mutes higiēnas principus.
• Apsēdieties auditorijas beigās pie pašas sienas, lai atrastos pēc iespējas tālāk no profesora. Lekcijas laikā nepārtraukti izsaucieties "Kā, lūdzu?" un "Runājiet skaļāk. Jūsu murmināšanu neviens nedzird!" Ja profesors iesaka apsēsties tuvāk, paskaidrojiet, ka nevarat to darīt, jo novērojat, vai auditorijā kāds negatavojas izdarīt slepkavību.

• Ja nodarbība ir agri no rīta, ierodieties pats pirmais. Līdzi paņemiet spilvenu, dažas segas, piepūšamo matraci un modinātāju. Uzvelciet naktskreklu. Iekārtojieties uz matrača, apsedzieties. Uzlieciet zvanu, lai tas skanētu divas minūtes pēc nodarbības sākuma. Ieteicams, lai zvans būtu ļoti skaļš. Kad tas atskan, aizvērtām acīm nospiediet modinātāja pogu un turpiniet gulēt līdz pat nodarbības beigām.

• Apstrīdiet katru profesora vārdu, pat ja tās ir vienkāršas lietas. Piespiediet viņu "pierādīt" pilnīgi visu. Skaļi klaigājiet, kāds melis ir jūsu profesors. Studentiem, kas kaut ko pieraksta, uzkliedziet "Beidziet taču pierakstīt visus šos melus!"

• Uz lekciju ierodieties ar desmit minūšu nokavēšanos. Auditorijā iebrauciet ar velosipēdu, iekliedzieties "Sargieties!" un ietriecieties tāfelē. Piecelieties, aizejiet uz savu vietu un izliecieties, it kā nekas nebūtu noticis. Dariet to katru dienu.

• Regulāri uz sava sola rīkojiet "nejaušus" ugunsgrēkus. Dedziniet piezīmju burtnīcas, papīrus vai citas degošas lietas. Ikreiz, kad izceļas pat visniecīgākais ugunsgrēks, sāciet brēkt "Ugunsgrēks! Ugunsgrēks!" un panikā izskrieniet no auditorijas. Uz atlikušo nodarbības daļu vairs nenāciet.

• Paslēpieties kaut kur auditorijā. Kad profesors piemin jūsu vārdu, neatsaucieties. Apmēram nodarbības vidū izleciet no slēpņa un sauciet "Es pajokoju! Esmu šeit. Atkal jūs apmānīju!" Atlikušo nodarbības daļu sēdiet klusu.

• Pamatīgi apsaitējiet sevi. Auditorijā ierodieties invalīdu ratiņos. Nodarbības laikā skaļi klaigājiet un vaidiet, izmantojot apmēram šādas frāzes "Kāpēc tieši es?", "Lūdzu nogaliniet mani!" Piecelieties, it kā brīnumainā kārtā būtu atguvis spēju staigāt, taču gāzieties uz grīdas un sāciet kliegt no sāpēm. Pagaidiet, līdz kāds jums palīdzēs apsēsties. Kad nodarbība beigusies, sakiet "Tagad es jūtos labāk," pieleciet kājās un skrieniet uz mājām.

• Uz nodarbību paņemiet burku ar nikniem sirseņiem. Piecas minūtes pēc nodarbības sākuma izlaidiet sirseņus, sāciet spiegt un skrieniet projām.

• Paņemiet līdzi putekļusūcēju. Lekcijas vidū piecelieties un sāciet to izmantot. Ja profesors iebilst, paskaidrojiet, ka "vairs nevarat sēdēt šādā cūkukūtī". Turpiniet sūkt putekļus, nikni kurnot.

• Uz nodarbību paņemiet nelielu kaktusu. Paceliet roku un, kad jums dod vārdu, sakiet, ka kaktusam ir jautājums. Pagriezieties un sāciet skatīties uz kaktusu it kā cerot, ka tas kaut ko teiks. Pēc kāda mirkļa paraustiet plecus un gaidiet, līdz profesors turpinās nodarbību. Dariet to reizi dienā un kļūstiet aizkaitināts. Raidiet kaktusam niknus skatienus, kad tas atsakās "runāt". Pēc nodarbības izejiet no auditorijas un sāciet kliegt uz kaktusu "Nespēju noticēt, ka tu ATKAL nostādīji mani neērtā situācijā....."

• Ik reizi, kad profesors sāk stostīties, iedzeriet kādu malciņu. Ja profesors iebilst, paskaidrojiet, ka neliela iedzeršana padara nodarbību interesantāku.

• Kad profesors jums iedod mācību programmu, paņemiet to uz mājām, izlabojiet kļūdas, ielieciet atzīmi un atdodiet profesoram. Par paveikto darbu pieprasiet labu atzīmi.

• Katru dienu ierodieties kādā baismīgā visu svēto dienas priekšvakara maskā. Piespiediet profesoru uzminēt, kā jūs sauc. Šaujiet uz viņu no ūdens pistoles, klaigājiet, skraidiet pa telpu un gāziet visu, ko var apgāzt. Kliedziet "Nu ko, nobiedēju?"

• Pierunājiet visus ierasties dažas minūtes pirms nodarbības sākuma. Sarīkojiet profesoram pārsteiguma svinības. Paziņojiet, ka nodarbība nevar sākties, pirms profesors neapēdīs tortes gabalu. Nepārtraukti jautājiet citiem, kad beidzot ieradīsies kaildejotājas.

• Piezīmju rakstīšanas vietā katras nodarbības laikā zīmējiet abstraktus zīmējumus. Nosauciet tos apmēram šādi: "Profesors, kurš uzvedas gluži kā Kāds-Ko-Visi-Zina" vai "Idiots, kurš ne velna nejēdz no lietām, par kurām runā". Zīmējumus pasniedziet profesoram kā dāvanas.

• Pagaidiet, līdz profesors nosauks kādu skaitli, tad iekliedzieties "Bingo!" Atvainojieties, paskaidrojiet, ka nedaudz aizsapņojāties.

• No siera gabala izveidojiet profesora krūšu tēlu. Ap kaklu tam apsieniet krāsainu lenti un nodarbības sākumā pasniedziet to profesoram. Pieprasiet par to labāku atzīmi.

• Uzrakstiet profesoram zīmīti, kurā teikts "Ieradīšos apmēram ar 15 minūšu nokavēšanos. Varat sākt bez manis". Ēkas ārpusē sagaidiet nodarbības sākumu. Piesieniet zīmīti pie akmens un iemetiet to pa logu.

• Vārds vārdā pierakstiet visu, ko saka profesors. Saceriet melodiju un profesora vārdus pārvērtiet dziesmā. Uz nodarbību paņemiet ģitāru un nodziediet dziesmu auditorijas priekšā. Profesoram paskaidrojiet, ka viņš jūs "ārkārtīgi iedvesmo".

• Iegādājieties mērkaķi un paņemiet to līdzi uz nodarbību. Profesoram paskaidrojiet, ka esat nolīdzis mērkaķi, lai tas jūsu vietā rakstītu piezīmes. Sēdiet un izklaidējieties, ļaujot mērkaķim kaut ko ķēpāt uz papīra lapas. Kad pienāk laiks rakstīt sacerējumu vai testu, uz lapas uzrakstiet apmēram šādi "Es gribu banānu" vai "Esmu noilgojies pēc rāpšanās kokā". Kad saņemat sliktu atzīmi, profesora acu priekšā sāciet strostēt mērkaķi.

• Kad jāiesniedz rakstu darbs, uzrakstiet to priekšlaicīgi un nosūtiet profesoram uz mājām pa pastu. Pēc tam vairs neko neiesniedziet un visu vainu uzveliet gausajiem pasta pakalpojumiem.

• Pastāstiet profesoram, ka vēlaties viņu intervēt, lai uzrakstītu darbu žurnālistikas kursā. Piespiediet viņam izstāstīt savu dzīvesstāstu. Izliecieties ieinteresēts, pierakstiet katru profesora vārdu. Tad piedomājiet dažas romantiskas starpspēles un pārvērtiet savu sacerējumu draņķīgā mīlas romānā. Sagatavojiet kopijas visiem pārējiem studentiem un pašam profesoram. Pieprasiet labāku atzīmi.

• Visām rakstu darbu un testu lapām otrā pusē zīmējiet puķītes un sirdis. Blakus rakstiet apmēram šādus vārdus "Jūs esat pats labākais, kaut arī galīgs stulbenis" vai "Jūs esat pats sliktākais profesors pasaulē, tomēr es jūs mīlu".

• Uzdodiet jautājumus izdomātā svešvalodā. Tēlojiet, ka uzskatāt profesoru par galīgu muļķi, ja viņš nespēj saprast jūsu teikto. Sarunājiet, lai arī pārējie sāk runāt šajā "valodā". Nodarbību laikā rīkojiet dažādas diskusijas. Tēlojiet, ka runājat par patiesi interesantām lietām. Ja profesors mēģina jūs apklusināt, tēlojiet neapmierinātību un pamājiet, lai viņs apklust.

Sadaļa: PIGORI
Ievietoja: Māris / 2006.01.28 01:14
Komentari
 • nu maari.... hmm. buus jaapaskataas atkal, kad iestaashoas augstskolaa... :D
  Inese / 2006.08.25 20:27
 • On December 3, the real-name authentication coach outlet online of users, "Zhou Lu Po" microblogging above news broke, causing users concern. Yesterday, "Zhou Lu Po said cheap coach purses in an interview three months ago, he found Lanzhou Mayor Yuan Zhanting the habit of wearing a watch.  Earlier, in an interview with the coach factory outlet Oriental Morning Post, "Zhou Lu Po" explained Select photos published online, is due to the Lanzhou people Zhaomei Fu Beijing spies after a labor camp, Lanzhou official handling of the event to make it angry.  Yesterday, "Zhou Lu Po also said he has consulted a number of professional website and professionals, Yuan Zhanting worn worth about 150,000 diamond Omega, Vacheron coach purses outlet Constantin, worth about 200,000 identified after comparison. In addition to this, such as Rolex, radar watches. However, the well-known friends spent a total coach factory lost golden cudgel coach outlet online "questioned. He said that he coach factory outlet online had seen "Zhou Lu Po" paste Yuan Zhanting wear watches picture coach outlet store identification is more difficult due to the lower coach factory online part of the photo resolution,. One of the two high-resolution images, a suspected Omega Constellation series, the market capitalization of about $ 50,000. Suspected another table Longines brand, market capitalization of about 20,000 yuan. He identified unissued value of more than a dozen, two hundred coach outlet online thousand watches  Yesterday morning, the Gansu Daily website said in a news release, the Provincial Commission for Discipline Inspection in verifying. In coach outlet online this regard, the Gansu Provincial Commission for Discipline Inspection, the CPC Gansu Provincial Committee Propaganda Department confirmed The Gansu Provincial Commission for Discipline Inspection has indeed involved in the investigation of the incident, other details are not clear. Yuan Zhanting my reporter failed to contact

  coach outlet online / 2012.12.07 05:50
 • En hébreu:. sur notre site Grand prêtre juif originaire de Zadok Un descendant vers Aaron, prêtre au front d"abord de Jérusalem Le sacerdoce biblique est anatomique et de sexe masculin, un début de NouvelleZélande NouvelleZélande Z île continent 200soi vrrle rrtre soude.. ces sacs .. 4035000, 104.45milles carrés 270 .53kilomètres carrés, dans le golfe du mexique S
  Sac Lancel Premier Flirt Pas Che / 2012.12.16 12:54

Mani sauc:

Komentars:

Apstiprinājuma kods:
Apstiprinājuma koda bilde

Var izmantot <b><i><a><ul><li><p><hr> HTML tagusIeeja savējiem

Lietotājs:

Parole:

Ienākt | Kļūt par savējo!

Šodien uzsauc!

Vārda dienas svin:
Eleonora, Ariadne

Dzimšanas dienas svin:
 • Roze (40)
 • līdakaste (42)

Citi notikumi: