232 paranormāls

Tā mani dārgie – šī ziņa iet ārā visiem tiem, kas tic, ka brīnumi notiek un dievs (tas ir mans dievs, tāpēc arī ar mazo burtu) dažreiz kaut kur ir!!

Jūs jau nojaušat – Varenas Piecas balles pie Voron čukas, šokolādes sieriņu patentētājas kundzes – tas tikai norāda uz pārdabisku spēku klātbūtni un paranormālu notikumu pavērsienu piektajā stāvā (01.02.2006.), kam diez vai lemts atkārtoties!!

Kāpēc es domāju, ka iejaukušies paranormāli spēki? Nu tāpēc, ka patiesībā brašais piecinieks faktiski bija tikai tāds vārgs 4,7 ar kopējo kontroldarbu kodu 2;3;2, toties ar simtprocentīgu apmeklējumu, kas šo kodu papildināja ar ierakstu 9 un būtiski uzlaboja saskaitāmo summas un skaita dalījuma iznākumu!! 9 – arī tas ir brīnums – brīnums, ka spēju apmeklēt visas lekcijas!! Tas manā biogrāfijā ir nebijis gadījums un par to lielā mērā (vismaz 0,7) man jāpateicas tieši jums – kolēģiem no skūpsta rindas un arī pārējiem biedriem ārpus skūpsta sasniedzamības robežām. Bučas jums tuvie un tālie…

Kā neprāta pārņemtam šīs zemes iemītniekam man tagad vajadzēja vēl neprātīgāk kost, bet aiz līdzjutības pret tiem, kam vēl Vārnas kundze nav devusi svētību tālākām gaitām, solidāri ievērošu sauso likumu vismaz līdz piektdienai!!

Jebkurā gadījumā – ar brīnuma palīdzību, ieziepējot galvu, vai paša spēkiem, bet ceru, ka jums (mums) izdosies un mēs tiksimies LIELAJĀ Finālā!! Un īpaši argumenti nav vajadzīgi, jo mēs tak esam MĀSTERI!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.