Atkal talantīgs

Paceliet savas pēcpuses un pielieciet pie paduses, ja kāds bez manis ir spējis dabūt 10 balles pie eL Kavaljē kundzes (Budžets un finanses)!!

Šodien (vakar) biju aizkāpis līdz viņas kabinetam (232.(ir liecinieki)), tīri improvizējot par deviņiem latiem uzrāvu testiņu, kurā iepriekš biju saņēmis 3 balles!! Nu un rezultāts uz acs – 10. Paldies pasniedzējai, kaut gan viņa teica, ka pats vien esot nopelnījis!! Ā un vēl paldies par struktūrfondiem – labās dvēseles sapratīs!!

Žēl, ka nav skanera, bet pierādījumi ir LUISā!! (vērsties individuāli)

Šo skaisto pasākumu apbēdina tas, ka ar maģistru vis tik saldi neiet, – bet droši vien, ka kādu kārtīgu latvieti šāda ziņa tikai priecē:)))

Un tomēr cerība paliek!! Runājot TTra vārdiem: "Varbūt šis ir mūsu pēdējais izlaidums, tāpēc jācenšas!!"

Vēl dažas piebildes – Cirkulītim (Astras Cīrules jaunā iesauka) kā redzams šodien jubilejums, nu tad gratulējam un pieprasam polšu!!

Vēl tāds svarīgs sīkums, ka kaut kad maijā jāāizbrauc pie Māra murkšķi apskatīt – esot modušies (sarunājam, ka arī nesekmīgie studenti tiek ņemt līdz)!!

Un vēl bija vismaz viena vieta, kas jāapmeklē, bet par to droši vien labāk zinās Lutriņu un citu pagastu pazinēja Zane!!

Nu vobšem nobeidzam, ko var nobeigt un sarosamies (atsaucoties uz Kaspara ierosmi)!! Drosmi jums, bakal… tas ir, Māsteri!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.