Ugunīgā Suņa gada jeb 2006.gada horoskopi

2006. gads tiek dēvēts par Ugunīgā Suņa gadu, kas, pēc austrumnieku kalendāra, sāksies 29. janvārī. Jauno gadu sagaidiet sārtos, ugunīgos tērpos, tad visu gadu veiksme būs jums līdzās. Gads sola nemitīgas pārmaiņas un strauju notikumu attīstību. Nav ieteicams pārāk paļauties uz brīnumiem, jo, visticamāk, tie būs jāpaveic paša spēkiem. Suns palīdzēs nosargāt esošos īpašumus, stabilizēs finanšu situāciju. Spekulantiem un vieglas peļņas tīkotājiem viena vilšanās sekos otrai, tāpēc atsakieties no ilūzijām, tās neattaisnos cerības.

Bargi sodi gaida likumu pārkāpējus, arī negodīgos valsts varas pārstāvjus gaida nepatīkami pārsteigumi, pat valsts mēroga apkaunojums. Labi panākumi būs individuālo darbu veicējiem, uzņēmējiem. Īpaši labvēlīgs gads taisnības cīnītājiem un visiem tiem, kas rīkosies pēc labākajiem nodomiem. Riskanti būs darījumi ar īpašumiem, it īpaši, ja rīkosieties ne tikai ar savu, bet arī ar svešu naudu. Lielāku uzmanību pievērsiet ģimenei, esiet uzmanīgs pret tuviniekiem. Izrādiet rūpes par tiem, kas grimst trūkumā, Suns jums par to būs ļoti pateicīgs.

Personīgā dzīve būs labskanīga vienīgi tad, ja neslēpsiet īlenu maisā un nekrāpsiet tos, ko patiesi mīlat. Necentieties priekšplānā izvirzīt savas intereses, jo iegūt spēsiet arī atsakoties. Gads labvēlīgs tiem, kas arvien tiecas uz garīgu izaugsmi un nesamierinās vienīgi ar pasaulīgiem labumiem. Bez liekiem pārpratumiem un sirdēstiem šogad iztiks Žurkas, Zirga, Cūkas un arī Suņa gadā dzimušie. Pārējie, atrotiet piedurknes un sagatavojieties nopietnam darbam un pārbaudījumiem.

AUNS

Mājiniekiem būs jāsamierinās ar jūsu aizņemtību, jo viss, ko darīsiet, tiks veikts ne vien paša, bet arī ģimenes labā. Nav vēlams izspiest no sevis pēdējos spēkus, jāatrod veids, kā atjaunot zaudēto enerģiju. Labvēlīga ietekme uz darba spējām būs gan sportiskām aktivitātēm, gan arī meditācijai un dvēseles apskaidrībai. Veselības jomā būtiskas pārmaiņas nav gaidāmas, ja vien jūs savas neapdomības dēļ neradīsiet tās pats. Finanšu situācija veiksmīgāka būs dabas atmodas un pilnziedu laikā, rudens un ziemas mēneši būs salīdzinoši nestabili. Precētajiem pāriem jāpadzen no personīgās dzīves rutīna, citādi pajuks ilgstošas un šķietami noturīgas mīlas attiecības. Daiļā dzimuma pārstāvēm svarīgi būs apzināties sava partnera pieķeršanos un mīlestību, citādi iespējamas emocionālas problēmas. Vīriešiem jāizvērtē attieksme pret mīļoto. Ja neskriesiet ar galvu sienā, visu gadu būs laba veselība.

VĒRSIS

Būsiet apdomīgs un vienmēr rēķināsieties ar savām reālajām iespējām. Brīžiem var rasties neparastas iegribas, tomēr, ja nolemsiet, ka tās kaut kādā mērā jums var kaitēt, nekavējoties atteiksieties no sākotnējās ieceres. Darba maiņa vai sava uzņēmuma dibināšana ieteicama vienīgi tad, ja esat pārliecināts par savu cilvēku lojalitāti. Finanšu jomā ekstrēmas situācijas nav paredzamas, tāpēc kredītsaistības būs mazāk riskantas nekā līdz šim. Apsviedīgākie zīmes pārstāvji pavasarī liks pamatus personīgajai mājai un jau uz ražas laiku saimniekos pa savu īpašumu. Mīlas jomā gaidāmas tikai un vienīgi pozitīvas pārmaiņas. Brīvajiem Vēršiem būs iespēja satikt savas mīlas cienīgu partneri. Dažiem zīmes pārstāvjiem paredzams ilgi gaidītais ģimenes pieaugums. Vasaras mēnešos aktuāli būs diētas jautājumi. Sievietēm šī problēma var kļūt par apmātību, tāpēc visu, kas saistās ar skaistumkopšanu un veselības uzlabošanu, ieteicams veikt profesionāļu uzraudzībā.

DVĪŅI

Iepriekšējos gados gūtā pieredze jums vairs nederēs, būs jāsāk dzīve no jaunas, baltas lapas un jāuzkrāj vispusīgākas zināšanas kā darba, tā arī attiecību jomā. Ieguvēji būs tie, kas atklāti atzīs savas vājības, savukārt tie, kas slēpsies aiz viszinīša maskas, nereti nokļūs problemātiskās situācijās. Aktīvāk iesaistieties sabiedriskajā dzīvē, darbā izrādiet iniciatīvu. Ja pārliecinoši argumentēsiet savas ieceres, nodrošināsiet sev teicamas karjeras izaugsmes iespējas. Daudzi Dvīņi papildinās savu zināšanu pūru, iespējamas mācības ārpus valsts robežām. Suņa gads jums nesīs pārmaiņas mīlas attiecībās, tas, cik tās jums būs labvēlīgas, būs atkarīgs no spējas pielāgoties konkrētajai situācijai. Vīriešus valdzinās seksuālas izpriecas, tomēr stabilas attiecības viņi veidos ar nopietnām un apzinīgām daiļā dzimuma pārstāvēm. Veselība jums nopietnas raizes neradīs, ja vien pats to neapdraudēsiet, dzīvojot neveselīgi.

VĒZIS

Pirms sāksiet darīt jaunus darbus, jums būs jānokārto iepriekšējo gadu saistības un nenokārtotie parādi. Lietišķo jomu pārstāvjiem jāizvairās no riskantiem darījumiem un avantūristiskiem gājieniem, jo gaidītā uzplaukuma vietā varat gūt lielus zaudējumus. Finanšu jomu būtiski ietekmēs partneru godprātība un piederīgo līdzdalība jūsu ieceru īstenošanā. Pavasarī līdz ar dabas atmodu modīsies vajadzība pēc saprotoša un gādīga mīlas partnera. Iespējamas romantiskas attiecības ar kādu darbabiedru vai pat priekšnieku. Prātīgāk rīkosies tie, kas nekoncentrēsies tikai uz darbu, bet atradīs laiku arī tuviniekiem. Precētajiem Vēžiem būs jāpacieš mīļoto kaprīzes, ģimenē bieži vien vajadzēs samierināties ar otršķirīgo lomu. Lielāka uzmanība jāvērš uz savu iekšējo pasauli, izjūtām. Ja rodas emocionālas problēmas, smelieties spēku savu draugu lokā, bet akūtākos gadījumus risiniet kopā ar psihologu.

LAUVA

Darbā iekarosiet līdera pozīcijas. Pateicoties savai uzņēmībai un neatlaidībai, viens otrs zīmes pārstāvis pietuvosies šefa krēslam. Par savām idejām cīnīsieties līdz galam un asi nosodīsiet tos, kas centīsies kavēt jūsu nodomu realizēšanu. Pastāv iespēja, ka gada laikā sāksiet ne vienu vien tiesu procesu. Ja mērķi būs patiesi un cēli, gūsiet uzvaru ikvienā kaujā. Finanšu trūkums jums ies secen, līdz ar to varēsiet atļauties lielākus tēriņus. Materiālu labklājību var veicināt kāds gados vecāks radinieks. Tos, kas cer nopirkt mīļotā klusēšanu, gaida vilšanās, tiklīdz kļūsiet pret to nevērīgs, izskaidrošanās būs neizbēgama. Vasarā kopā ar ģimeni ieplānojiet kādu ceļojumu, neliedziet sev prieku izbaudīt eksotisku zemju valdzinājumu. Visa gada garumā ievērojiet veselīgu dzīvesveidu. Ikdienas ritmā ietveriet vairāk sportisku aktivitāšu, tās normalizēs gan asinsspiedienu, gan sirdsdarbību. Tāpat ieteicams veikt organisma attīrīšanas procedūras.

JAUNAVA

Jums patiks rosība un strauja notikumu attīstība. Dīkstāve un pasīva gaidīšana padarīs jūs nervozu, neiecietīgu. Īpaši veiksmīgi savā profesionālajā darbībā būs finansisti, lietveži un citi smalku darbu darītāji. Ja sajutīsiet robu zināšanās, nekavējoties meklēsiet iespēju, kā to aizpildīt ar konkrētai situācijai atbilstošu informāciju. Liela loma tiks iedalīta ģimenei, līdz ar to dažkārt būs grūti izvēlēties, kam dot priekšroku — darbam vai personīgajai dzīvei. Precētie pāri priecāsies par bērnu sasniegumiem, bet jaunlaulātie tiks pie ilgi gaidītā mantinieka. Daudzus zīmes pārstāvjus saistīs Austrumu kultūra un dzīves gudrība. Pārējie dzīves pieredzi gūs, risinot nestandarta situācijas. Gada garumā pēkšņas slimības nav gaidāmas, kaut gan iespējami gadījumi, kad stresa dēļ rodas problēmas ar gremošanu. Ārstēties ieteicams ar homeopātiskiem līdzekļiem, un vispareizāk būtu sākt ar nomierinošu līdzekļu lietošanu, jo, visticamāk, slimības radīsies uz nervu pamata.

SVARI

Gads būs veiksmīgs tiem, kas pirmajā vietā izvirzīs sabiedrības un tikai pēc tam personīgās intereses. Darījumu pasaulē bieži vien valdīs haoss, tomēr jūs tajā tīri labi orientēsieties. Konkurentiem jūsu gājieni bieži vien būs neizprotami, jo jūs rīkosieties drīzāk spontāni nekā tālredzīgi. Darba jomā nav vēlams pārlieku uzticēties tuvākajiem draugiem, labāk sadarbojieties ar tiem, kam par jums nav personīgas intereses. Sirdslietas būs ļoti nestabilas, liela ietekme uz partnerattiecībām būs neveikliem starpgadījumiem. Tie pāri, kas savas attiecības veidojuši uz savstarpējas uzticēšanās pamata, tiks pāri jebkurām krīzes situācijām, bet pārējiem tomēr būs ejami atšķirīgi dzīves ceļi. Zināmu spriedzi ģimenes attiecībās radīs liekulīgi draugi un gados vecākas radinieces. Pirms metaties jaunās mīlas attiecībās, tieciet skaidrībā ar iepriekšējām! Fizisko labsajūtu bieži vien laupīs spazmatiskas sāpes, kuru pamatā būs jūsu psiholoģiskā un emocionālā spriedze.

SKORPIONS

Gads labvēlīgs jaunu darba gaitu sākšanai, karjeras attīstībai. Jums netrūks nedz izdomas, nedz izdarības, tādējādi būsiet labi ieredzēts kā kolēģu, tā arī augstākstāvošu personu lokā. Daiļā dzimuma pārstāves savu darbību balstīs uz labi pārdomātu taktiku. Pavedinošās uzvedības vietā parādīsies lietišķa un stingra nostāja. Priekšniekiem izdosies saliedēt kolektīvu un izveidot tajā pozitīvu emocionālo gaisotni. Ja darba jomā jums viss būs puslīdz skaidrs, personīgajā dzīvē valdīs sajukums. Ar mīļoto iespējami strīdi par ietekmes sfērām, var būt nesaskaņas naudas un bērnu audzināšanas dēļ. Lai gan attiecības būs saspringtas, kardinālus soļu spert nebūtu ieteicams, šķiršanās situāciju neatrisinās. Gados jaunākajiem Skorpioniem gada laikā iespējami vairāki mīlas sakari, tomēr maz ticams, ka tie būs ilgstoši. Veselību visbūtiskāk ietekmēs garīgā slodze, kas var veicināt hronisku slimību uzliesmojumu. Sievietēm labs gads plānotai grūtniecībai.

STRĒLNIEKS

Gada pirmā puse jums sola panākumus jebkurā dzīves jomā. Tomēr būtu labāk, ja darbs vai nodarbošanās nestu ne vien materiālus labumus, bet arī gandarījumu par padarīto. Naudas lietās mājinieki bez raizēm var paļauties uz jums, jūs to pratīsiet nopelnīt uz līdzenas vietas. Neesiet skops pret tuviniekiem, taču arī neļaujiet viņiem pārlieku saimniekot pa jūsu kabatām. Vasarā kopā ar mīļoto variet plānot braucienus un ceļojumus uz ārzemēm, apceļot dzimto zemīti. Rudenī saistīs elitāri pasākumi, grezns un salīdzinoši dārgs dzīvesveids. Laulātie pāri piedzīvos savas kopdzīves labskanīgākos brīžus, bet brīvie vairāk domās par izpriecām nekā nopietnām attiecībām. Veselība īpašas problēmas nesagādās, ja vien jūs apzināti to negrausiet ar neregulārām maltītēm un kalorijām pārbagātiem ēdieniem. Iekļaujiet savā ikdienas ēdienkartē jūras veltes, ēdiet jodu un dzelzi saturošus augu valsts produktus.

MEŽĀZIS

Lēnprātība un tālredzība būs visa pamatā. Savukārt spriedze un paaugstināta stresa situācijas nodarīs jums vairāk posta, nekā tas bijis līdz šim. Pulciniet ap sevi enerģiskus un saprātīgus partnerus, viņi grūtā brīdī kļūs par stabilu atbalstu. Iespējamas pārmaiņas darba attiecības, kas vieniem solīs paaugstinājumu amatā, bet citiem — jauna darba meklējumus. Esiet uzmanīgs ar naudu un īpašumiem, citādi jums ar tiem saistīsies lieli pārdzīvojumi. Personīgajā dzīvē nekādi īpašie pārsteigumi nav gaidāmi, ja vien neskaita vērienīgu mājokļa remontu vai jauna auto iegādi. Brīvajiem Mežāžiem būs iespēja pārliecināties par mīļotā cilvēka jūtu patiesumu. Ja izturēsiet pārbaudījumus, jūs gaida ilga un noturīga turpmākā kopdzīve. Veselības jomā problēmu nebūs līdz brīdim, kad sāksiet demonstrēt spītību un neiecietību. Tiklīdz ļausiet negatīvajām emocijām valdīt pār saprātu, saasināsies hroniskās slimības.

ŪDENSVĪRS

Kamēr nebūsiet ticis pie sava mērķa, mierā neliksieties. Dažkārt situācija jūs piespiedīs solīti atkāpties, lai vēlāk ar strauju izrāvienu atkal tiktu uz priekšu. Esiet sirsnīgāks attiecībās ar citiem cilvēkiem, neatsakiet viņiem savu padomu. Īpaši veiksmīgs gads būs mākslas un estētisko baudu cienītājiem, daži Ūdensvīri atklās sevī jaunus talantus. Tiecoties pēc progresa, veiksiet sensacionālus atklājumus, kas atsevišķos gadījumos palīdzēs iemantot pasaules mēroga atzinību. Neizmantojiet savus draugus savtīgi un atradiniet no šā niķa tos, kas līdzīgi izrīkojas ar jums. Rudens pusē iespējama dzīvesvietas maiņa, ārzemju ceļojumi. Mīlas jomā pats būsiet noteicējs, kā sevi parādīsiet, tādu jūs redzēs mīļotais cilvēks. Tiem, kuru sirds ilgojas pēc stabilām attiecībām, pavasarī būs reāla izdevība sastapt gluži vai ideāli piemērotu mīlas partneri. Visu gadu jūsu vaigos rotāsies maigs sārtums, kas liecinās par labu veselību un dzīvesprieku.

ZIVIS

Lielāko laika daļu pavadīsiet darbā, savukārt studējošie zīmes pārstāvji ar apbrīnojamu uzcītību piepildīs savu zināšanu pūru. Dabas atmodas laikā darbā palielināsies izaugsmes iespējas, var būt paaugstinājums amatā. Kaut arī būsiet aizņemts, novārtā nebūs atstāti nedz draugi, nedz ģimenes locekļi. Lai gan ienākumi šogad solās būt ievērojami lielāki nekā līdz šim, nepārdomāto tēriņu dēļ naudas uzkrājumi neveidosies. Gada laikā vairākkārt mainīsies intereses, tomēr līdz rudenim būsiet nostabilizējies un skaidri apzināsieties, ko īsti vēlaties sasniegt. Būtiska būs vaļasprieka izvēle, svarīgi, lai tas piepilda jūsu dvēseli ar gaišām domām. Personīgajā dzīvē akcentu liksiet uz emocionālo saderību ar konkrēto partneri. Ja ar kaut ko nebūsiet apmierināts, pastāv iespēja, ka meklēsiet mierinājumu ārpus mājām. Tie zīmes pārstāvji, kas uzturēs sevi teicamā fiziskā formā un neļausies pesimismam, visa gada garumā varēs dižoties ar lielisku veselību.Materiāls paņemts no www.apollo.lv


Horoskopu pasaule
2005.gada 19. decembris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.