Kāpēc maskējos?

Atbildi uz šo jautājumu nepilnas nedēļas laikā esmu sniedzis vairākkārt! Paskaidroju vēlreiz. Tā kā mans otrais vārds ir „atkarīgais” un reiz pa reizei nākas rakstīt ne vien stāstiņus par teātri un prezidenti ANO tribīnē, bet arī par sociāl(politiski) jūtīgākām tēmām, turklāt ne pārāk pozitīvā rakursā, daži lasītāji uzsākuši manis vajāšanas kampaņu, izsakot savus komentārus un piezīmes pa tiešo „draugos”!! Ar to es neesmu mierā, tāpēc uz brīdi kļuvu par „Labo puiku”. Kolēģi man teikuši, ka šī maskēšanās patiešām nostrādājusi, jo meklējuši mani pēc nika „SLIKTAIS”, bet fig vam…

Labā ziņa

Tomēr priecīgākā šodienas vēsts ir tā, ka Māris, tas kas TTris ir atļāvies veltīt man – pašlabuma meklētājam un egoistam veselu sadaļu savā burvīgajā mājas lapā!! Tas, protams, priecē, bet veidu, kā par to paziņot šis omulīgais jaunietis gan varēja izvēlēties citādu! Guļu es saldi un sapņoju par appludinātu piektā stāva dzīvokli piecstāvu mājā, ko it kā izdarījuši sestā stāva iemītnieki, kuru vispār nav… (sapnis pārtrūkst, pulksten tā ap 10.20) Nezināmā vietā telpā sāk vibrēt… telefons!! Taustos kā pusmiris kurmis un atrodu sasodīto pagali. Atlipinu vienu acu plakstiņu un ceru, ka tas būs paziņojums no bankas, ka kāds parādnieks pārskaitījis kaudzi naudas, vai kāda daiļava ielūdz vakariņas Revālī!! Še tev Mirtante, TTris atbliezis īso un paziņo sekojošo: „Tā kā pulkvedim neviens neraksta, būs jāraksta pašam. Un nav ko sutināt!!”

Par spīti šai satriecošajai ziņai, klausoties kā aiz loga pa metāliska izstrādājuma palodzi klauvē lietus lāses, nogulēju līdz pat pulksten 13.00. Jūs vaicāsiet kā es varu to atļauties – pavisam vienkārši – šo nedēļu esmu paņēmis nelielu otgulu no visām atkarību raisošajām aktivitātēm!!

P.S Joprojām gaidu ielūgumus uz vakariņām Revālī J!! ..un parādniekiem iesaku pieteikties pa labam!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.